آمار بازديد
  
امروز : شنبه 99/3/17
تقویم دانشگاهی

 
برای مردان بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهند يافت یا راهی خواهند ساخت
 
آیا می دانید؟750 مدال در زمینه های علمی و ورزشی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کسب گردیده.
 
سخن مشاور:به زندگی لبخند بزنیم تا با ایجاد شادی در خود ودیگران دنیای بهتری داشته باشیم
 

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت هفتم تیرماه،سالروز شهادت آیت الله بهشتی و72تن از یاران باوفای انقلاب

1398/04/05 (11:51:10 AM)

بسم الله الرحمن الرحیم

فرازهای تابناک تاریخ پرافتخار ایران اسلامی مرهون ایثار و استقامت ملت مؤمن و قهرمانی است که جان را در راه آرمانهای الهی نثار کرده اند تا یادمان رشادت هایشان میراث معنوی و پشتوانه ای مستحکم و بی بدیلی از حقیقت و عدالت باشد. بلندآوازگی این حماسه ها در خاطر قدرشناس ملت، طنینی جاودان دارد و راه پرصلابت شان، شکوهی بی مانند را به ارمغان آورده است.

هفتم تیرماه هر سال یادآور شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش که به حق نمادی از توجه به اصول قضاوت خدا مدارانه و اسلامی برای گستراندن امر عدالت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید..

شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی(ره)، یکی از علما و اساتید برجسته حوزه علمیه و صاحب اندیشه و تفکر در حوزه اخلاق و فقه بود که در عرصه مبارک اقتدار و عزت این ملت غیور، نقشی بی بدیل داشت و حضور او در صحنه های مختلف این انقلاب سترگ، پررنگ و برجسته بود. این شهید عزیز و والامقام، در سالهای پیش از پیروزی انقلاب با کلام نافذ خود، در آگاهی و هوشیاری آحاد جامعه و تشویق آنان به مبارزه با رژیم  ستمشاهی می کوشید تا جائیکه رنج زندان و شکنجه دژخیمان رژیم منفور و طاغوتی پهلوی را به جان خرید. این شخصیت ممتاز پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز به عنوان یکی از علمداران فضیلت و بیداری  به تبیین اهداف مقدس این انقلاب بزرگ همت گمارده و در این مسیر از آزار نحله های منحرف و نفاق اندیش در امان نبود تا جائیکه دشمنان مقدس جمهوری اسلامی، وجود نازنین این اندیشمند و مبارز  بزرگ و روشنگریهای او را مانعی بر سر راه تحقق اهداف پلید خود دیدند

بازگشت
   
مشاهده خبر(341)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)